A kdo vlastně jsme ?

Ahoj!

 Dětské skupina V Domečku sídlí v malé obci Libovice,  jen pár km od královského města Slaný. Zřizovatelem je Nadační fond Prosperity v čele se zakladatelkou fondu Lucií Paurovou.

 Lucie je maminka dvou synů a moc dobře ví, jak je těžké pracovat, nebo se vrátit do práce s dvěmi malými dětmi a nemít hlídání. Proto jí nadchla možnost otevřít dětskou skupinu pod záštitou nadačního fondu. Cílem dětské skupiny v Libovici je aby se děti cítili bezpečně a příjemně tak,  aby mohli rozvíjet svojí osobnost a potenciál. Používáme prvky Lesní školky a principy Montessori.  Díky tomu, že dětská skupina stojí vedle rodinného domu,  mají děti k dispozici rodinné prostředí, dětské hřiště  a kvalitní svačinky ze surovin z vlastní zahrady. Děti jsou pro nás na prvním místě a razíme heslo: Rosteme spolu

Pečující osoba je u nás rádce a průvodce. Nikoli autorita. V týmu máme celkem  tři pečující osoby a kapacita dětské skupiny je 12 dětí. Děťátko s plenkou u nás není problém,  a na přání rodičů můžeme pomoc s  odplenkováním.

kontakt