Proč dětská skupina

v Libovici?

Když jsme hledali vhodné místo pro vybudování dětské skupiny založené na prvkách lesní školky věděli jsme, že to musí být blízko přírody, s rozlehlou zahradou nebo přístupem do lesa. Dlouhou dobu jsme vhodný pozemek nemohli najít až se nám naskytla možnost vybudovat dětskou skupinu vedle rodinného domu s přilehlou zahradou o rozloze 900 m2 a s výhledem do přírody. Blízko lesů a polí. V klidné části obce, daleko od hlavní silnice a hluku aut. 

Kapacita dětské skupiny je pouze 12 dětí a je to z toho důvodu, abychom každému dítěti zajistili individuální přístup a maximální péči. Na děti jsou celkem tři pečující osoby – Tety.

Tety pracují s dětmi podle principů M.Montessori. To zajistí jejich lepší osobnostní rozvoj a lepší adaptaci na kolektiv. Více o tetách se dozvíte v sekci NÁŠ TÝM. Věřím, že pokud se rozhodnete vaše dítě umístit do dětské skupiny v Libovici, nebudete zklamaní jak přístupem tak atmosférou místa. Pokud váháte, zavolejte si o možnost nezávazné návštěvy v dětské skupině. Moc ráda Vás provedu! 

                                                                           Lucie – ředitelka dětské skupiny

 

kontakt